Eyalet seçimleri için 52 Türk aday yarışıyor

18 Mart Çarşamba günü yapılacak olan Eyalet Seçimleri için çeşitli partilerden 50’den fazla Türk aday yarışacak. Adayların katıldığı bölgeler, katıldığı partiler ve sıra numaraları şöyle:

  1. Flevoland: Kadir Aksoy – GL 10
  2. Gelderland: Sevda Bali – GL 26
  3. Gelderland: Armagan önder – GL 35
  4. Gelderland: Ferit Bahcesi – PvdA 14
  5. Gelderland: Recep Kaya – PvdA 25
  6. Groningen: Mehmet Kocadag – GL 21
  7. Groningen: Koray Bektas – PvdA 14
  8. Noord-Brabant: Huseyin Bahar – CDA 11
  9. Noord-Brabant: Kubra Atalay – CDA 47
  10. Noord-Brabant: Suat Kutlu – D66 6
  11. Noord-Brabant: Gül Tevkir – D66 10
  12. Noord-Brabant: Dilek Odabasi – GL 4
  13. Noord-Brabant: Ufuk Kahya – GL 14
  14. Noord-Brabant: Ali Yenice – GL 36
  15. Noord-Brabant: Selcuk Akinci – GL 38
  16. Noord-Brabant: Taner Karaaslan – VVD 17
  17. Noord-Brabant: Ahmet Yagbakar – VVD 21
  18. Noord-Brabant: Yusuf Kaplan – PvdA 9
  19. Noord-Brabant: Suleyman Uslu – Lokaal Brabant 24
  20. Noord-Brabant: Nurettin Altundal – SP 3
  21. Noord-Brabant: Gulcan Engin – SP 13
  22. Noord-Holland: Ekrem Karadeniz – Multicultureel Plus Partij 1
  23. Noord-Holland: Firdevs Korkmaz-Yazici – Multicultureel Plus Partij 2
  24. Noord-Holland: Mustafa Turkmen – Multicultureel Plus Partij 3
  25. Noord-Holland: Fatma Dokcan – Multicultureel Plus Partij 4
  26. Noord-Holland: Ahmet Karacabay – Multicultureel Plus Partij 5
  27. Noord-Holland: Sura Nur Ocal – Multicultureel Plus Partij 6
  28. Noord-Holland: Salih Arslan – Multicultureel Plus Partij 7
  29. Noord-Holland: Yeter Sahbaz – Multicultureel Plus Partij 8
  30. Noord-Holland: Ali Dag – Multicultureel Plus Partij 9
  31. Noord-Holland: Aysegul Kilic – Multicultureel Plus Partij 10
  32. Noord-Holland: Nurcan Aytac – Multicultureel Plus Partij 11
  33. Noord-Holland Serafettin Babacan CDA 48
  34. Noord-Holland Zafer Yurdakul D66 9
  35. Noord-Holland Bahar Palabiyik D66 38
  36. Noord-Holland Riza Diktas GL 10
  37. Noord-Holland Adnan Tekin PvdA 3
  38. Noord-Holland Huseyin Erarslan PvdA 11
  39. Noord-Holland Filinta Karabulut SP 11
  40. Noord-Holland Sibel Ozgul-Ozen SP 43
  41. Overijssel Zafer Aydogdu PvdA 10
  42. Overijssel Gokhan Iyigunler PvdA 15
  43. Utrecht Osman Suna PvdA 6
  44. Zeeland Bayram Erbisim PvdA 6
  45. Zeeland Aysegul Devrim PvdA 23
  46. Zuid- Holland Muzaffer Cetin CDA 7
  47. Zuid- Holland Yasin Elmaci D66 33
  48. Zuid- Holland Huri Sahin GL 1
  49. Zuid- Holland Sinan Cengiz GL 18
  50. Zuid- Holland Metin Celik PvdA 3
  51. Zuid- Holland Necat Kaya Nederland Lokaal
  52. Zuid- Holland Muzaffer Ugur VVD

 




Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *